Strona główna

Aktualności

Szkolenie ZMPD

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez ZMPD. Poniżej informacje.

Podsumowanie 2020

Zapraszamy na Naszego funpage'a www.facebook.pl w celu zapoznania się z informacją gdzie zostały przedstawione wyniki z ankiety przeprowadzonej przez ZMPD podsumowującej 2020 rok oraz zboerającej informacje na temat przewidywań na 2021 rok w międzynarodowym transporcie drogowym. 

 

 

Opolskie Zrzeszenie Przewoźników Drogowych | Facebook

Nowy Rok 2021

Z uwagi na brak możliwości bezpośredniego kontaktu z Państwem, korzystając z możliwości internetowych w imieniu Zarządu OZPD składam Państwu, Waszym rodzinom i współpracownikom najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Życzę przede wszystkim dużo zdrowia oraz odporności na wszelkie przeciwności. Wyrażam pełny szacunek i uznanie za skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów. Słowa poety "Niech żywi nie tracą nadziei"- towarzyszę Państwu, Waszym rodzinom i współpracownikom przez cały następny rok.

Z poważaniem 

Prezes OZPD

Ważne - ankieta ZMPD

Na stronie ZMPD, widnieje ankieta w sprawie oceny wsparcia dla przewoźników. W celu wzmocnienia działań ZMPD wobec Rządu, proszę o wypełnienie tej ankiety. Ilość wypełnionych ankiet stanowi o skali wsparcia całego środowiska. Sprawa bardzo pilna.

Czechy - utrudnienia ruchu

Konferencja Master Truck

Przypominamy o trwających zapisach na konferencję Polskiej Unii Transportu podczas Master Truck.

Spotkanie odbędzie się 19 lipca (piątek) od godz. 13.

Broszura - Niemcy

Przekazujemy wersję elektroniczną broszury, która opisuje procedury kontrolne stosowane przez niemieckie służby. Broszurę otrzymaliśmy od Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego za co bardzo dziękujemy

 

 

Bal Transportowca i Drogowca

Serdecznie zapraszamy na 2. Bal Drogowca i Transportowca, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 11 maja!

Nie może Was tam zabraknąć!

o z p d

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług!

 

 

Strony